Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Zoznam aktívnych členov 2018

c lictitulMenoPriezviskotit zasp titmestoakt

SVK01–01

Ján

Miškovič

Banská Bystrica

LoM

SVK01–02

Vincent

Cibuľa

Banská Bystrica

LoM

SVK01–03

Zdenek

Kučera

Liptovský Mikuláš

LoM

SVK02–05

Jaroslav

Košťan

Martin

LeM

SVK02–06

Pavol

Sloviak

Mošovce

LeM

SVK02–07

Ing

Ján

Čapčík

Martin

LeM

SVK02–08

PhDr

Vojtech

Stupák

Martin

LeM

SVK02–09

Pavol

Petrovský

Nové Zámky

LeM

SVK02–10

Miroslav

Polonec

Žabokreky

LeM

SVK02–11

Christian

Čoreja

Martin

LeM

SVK02–12

Ing

Ivan

Fízel

Martin

LeM

SVK02–13

Ing

Pavol

Polonec

Martin

LeM

SVK02–14

Ján

Lapšanský

Martin

LeM

SVK02–16

Laura

Kožuchová

Martin

LeM

SVK02–15

Kamil

Perniš

Strečno

LeM

SVK02–17

Marek

Orsagh

Martin

LeM

SVK02–18

Jaroslav

Lepiš

Martin

LeM

SVK02–19

Ing

Miroslav

Majerčík

Martin

LeM

SVK02–20

Tomáš

Noga

Martin

LeM

SVK02–21

Miroslav

Konček

Martin

LeM

SVK02–22

Peter

Lauko

Martin

LeM

SVK02–23

Ing.

Peter

Bystrický

Martin

LeM

SVK02–24

Martin

Bardy

Krpeľany

LeM

SVK02–25

Ján

Purdiak

Martin

LeM

SVK02–26

Peter

Košťan

Martin

LeM

SVK02–27

Lucia

Košťanová-Cuypers

Martin

LeM

SVK02–28

Luboš

Nemček

Martin8

LeM

SVK02–29

Lubomír

Krupár

Trnavá Hora

LeM

SVK02–31

Filip

Krajčík

Martin

LeM

SVK02–32

Vladimír

Perniš

Strečno

LeM

SVK02–33

Michal

Kopány

Martin

LeM

SVK02–35

Ema

Kožuchová

Martin

LeM

SVK02–34

Marta

Nemčeková

Martin

LeM

SVK02–36

Lubomír

Gren

Martin

LeM

SVK02–38

MUDr.

Diego

Sanchez

Martin

LeM

SVK02–39

Tomáš

Debnár

Vrútky

LeM

SVK02–40

Milan

Frimm

Martin

LeM

SVK02–41

Vladimír

Cingel

Martin

LeM

SVK02–42

Michal

Račko

Vrútky

LeM

SVK02–43

Stanislava

Tomagová

Martin

LeM

SVK02–44

Michal

Jakubčík

Martin

LeM

SVK02–45

Viktor

Tomčány

Martin

LeM

SVK02–46

Ivan

Froľa

Martin

LeM

SVK02–47

Viktoria

Drmlová

Martin

LeM

SVK02–48

Ing.

Miroslav

Obžera

Martin

LeM

SVK02–49

Peter

Kňažík

Bratislava

LeM

SVK02–50

Jakub

Drmla

Martin

LeM

SVK02–53

Peter

Capko

Martin

LeM

SVK02–54

Matej

Klos

Martin

LeM

SVK02–55

Miroslav

Drmla

Martin

LeM

SVK02–57

Pavol

Jašurek

Martin

LeM

SVK04–01

Marian

Maslo

Ružomberok

LeM

SVK04–04

Ľubomír

Turan

Ružomberok

LeM

SVK04–06

Bohuslav

Haluška

Ružomberok

LeM

SVK04–09

Bohuslav

Haluška, Ml

Ružomberok

LeM

SVK04–10

Ján

Debnár

Ružomberok

LeM

SVK04–14

Juraj

Kubinec

Likávka

LeM

SVK04–15

Vladimír

Šimo

Liptovská Teplá

LeM

SVK04–17

Karol

Mrva

Liptovská Teplá

LeM

SVK04–18

Michal

Lukáč

Lisková

LeM

SVK04–19

Mário

Žipaj

Liptovské Sliače

LeM

SVK04–21

Jozef

Kajan

Ružomberok

LeM

SVK04–23

Marian

Mrva

Liptovská Teplá

LeM

SVK04–28

Peter

Dobšinský

Likavka

LeM

SVK04–29

Igor

Jurík

Dolný Kubín

LeM

SVK04–30

Ivan

Korytár

Dolný Kubín

LeM

SVK04–31

Miroslav

Trnkoczi

Dolný Kubín

LeM

SVK04–32

Martin

Mojš

Likavka

LeM

SVK04–33

Marek

Krakovenský

Ružomberok

LeM

SVK04–34

Samuel

Slezák

Ružomberok

LeM

SVK04–35

Richard

Lipničan

Ludrová

LeM

SVK04–36

Andrej

Lukáč

Likavka

LeM

SVK04–37

Miroslav

Hrčka

Lisková

LeM

SVK04–38

Tomáš

Chovan

Ružomberok

LeM

SVK05–01

Ing.

Eduard

Haršányi

Pusté Uľany

LeM

SVK05–02

Marian

Vrbovský

Abrahám

LeM

SVK07–05

Robert

Janušica

Bratislava

LeM

SVK07–06

Vladimír

Gál

Bratislava

LeM

SVK07–07

Michal

Pečík

Bratislava

LeM

SVK07–08

Stanislav

Kocian

Bratislava

LeM

SVK07–09

Rudolf

Novický

Bratislava

LeM

SVK07–10

Marian

Bohuš

Bratislava

LeM

SVK07–11

Marek

Mag

Bratislava

LeM

SVK07–12

Luboš

Lanák

Bratislava

LeM

SVK07–13

Michal

Kokoška

Senec

LeM

SVK07–14

Pavol

Majerík

Bratislava

LeM

SVK07–15

Jaroslav

Ježek

Bratislava

LeM

SVK07–16

Ján

Novoveský

Hanuliakovo

LeM

SVK07–17

Ján

Petráš

Bratislava

LeM

SVK07–18

Robert

Baťka

Bratislava

LeM

SVK07–19

Alexander

Schrek

Pezinok

LeM

SVK07–20

Marian

Polák

Bratislava

LeM

SVK07–21

Robert

Satura

Bratislava

LeM

SVK07–22

Ondrej

Segeč

Bratislava

LeM

SVK07–23

Jaroslav

Šafránko

Bratislava

LeM

SVK07–24

Peter

Grno

Bratislava

LeM

SVK07–25

Miroslav

Nemec

Bratislava

LeM

SVK07–26

Michal

Šeďo

Bratislava

LeM

SVK07–27

Peter

Gandžala

Cerová

LeM

SVK07–28

Michal

Benkovič

Hanuliakovo

LeM

SVK07–29

Jaroslav

Mach

Bratislava

LeM

SVK07–30

Ján

Došek

Bratislava

LeM

SVK07–31

Juraj

Matejka

Bratislava

LeM

SVK07–32

Milan

Beder

Bratislava

LeM

SVK07–33

Martin

Babjak

Bratislava

LeM

SVK07–34

Vladimír

Barina

Bratislava

LeM

SVK07–35

Ladislav

Demčák

Bratislava

LeM

SVK07–36

Rudolf

Novický

Bratislava

LeM

SVK07–37

Jozef

Rybár

Chorvátsky Grob

LeM

SVK07–38

Ladislav

Lintner

Bratislava

LeM

SVK07–39

Lubomír

Korman

Bratislava

LeM

SVK07–40

Peter

Korman

Bratislava

LeM

SVK07–41

Miroslav

Varga

Bratislava

LeM

SVK07–42

Bohumír

Horr

Bratislava

LeM

SVK08–02

Milan

Ďuriš

Nitra

LeM

SVK08–09

Ing.

Julius

Krajčovič

Nitra

LeM

SVK08–10

Juraj

Adamek

Jelšovce

LeM

SVK08–15

Milan

Tomeček

Nitra

LeM

SVK09–05

František

Šoltes

Spišská Nová Ves

LeM

SVK09–06

Rastislav

Franko

Spišská Nová Ves

LeM

SVK09–08

Mgr.

Jozef

Sobinovský

Spišská Nová Ves

LeM

SVK09–11

Jozef

Kešelák

Spišská Nová Ves

LeM

SVK09–12

Ing.

Ján

Koťuha

Spišská Nová Ves

RaM

SVK09–13

Vladimír

Mindžák

Spišská Nová Ves

LeM

SVK09–17

Marek

Handlovič

Spišské Vlachy

LeM

SVK09–22

Miroslav

Bigoš

Smižany

LeM

SVK09–26

Juraj

Kubičár

Letanovce

LeM

SVK09–31

Miroslav

Bigoš

Smižany

LeM

SVK09–32

Imrich

Lenarčič

Spišská Nová Ves

LeM

SVK09–33

Igor

Lenarčič

Spišská Nová Ves

LeM

SVK09–35

Šimon

Žemla

Spišská Nová Ves

LeM

SVK09–34

Ing.

Ladislav

Jakubčo

Spišská Nová Ves

LeM

SVK09–39

Miroslav

Koťuha

Spišská Nová Ves

RaM

SVK09–41

Rastislav

Žemla

Spišská Nová Ves

LeM

SVK09–50

Michaela

Sobinovská

Košice

LeM

SVK12–02

Vladímír

Kurjan

Bratislava

LeM

SVK12–04

Ing

Igor

Burger

z.m.s.

Bratislava

LeM

SVK12–05

Ing

Ivan

Svetlík

Bratislava

LeM

SVK12–11

Miroslav

Gažo

Kuchyňa

LeM

SVK12–13

Pavol

Barbarič

Skalica

LeM

SVK12–45

Ing

Miroslav

Liška

Bratislava

LeM

SVK14–01

Ing.

Vladimír

Švec

Bardejov

RaM

SVK14–02

Matúš

Švec

Bardejov

RaM

SVK14–03

Dominika

Švecová

Bardejov

RaM

SVK14–05

Stanislav

Goliáš

Bardejov

LeM

SVK14–06

Henrich

Brunner

Bardejov

RaM

SVK14–08

Ľubomír

Dzuruš

Košice

RaM

SVK14–10

MUDr

Igor

Smolko

Veľký Šariš

LeM

SVK14–12

Viktor

Tipul

Bardejov

RaM

SVK14–14

Robert

Gmitter

Bardejov

RaM

SVK14–15

Maroš

Fecek

Zborov

RaM

SVK14–17

Tobias

Richveis

Bardejov

RaM

SVK14–20

Alex Maděra

Maděra

Bardejov

RaM

SVK17–01

Ing.

Miroslav

Suja

Horný Tisovník

LeM

SVK17–02

Roman

Oravec

Slovenská Ľupča

LeM

SVK17–03

Ing.

Jozef

Néč

Banská Bystrica

LeM

SVK17–04

Milan

Burgán

Zvolen

LeM

SVK17–05

Tomáš

Valent

Slovenská Ľupča

LeM

SVK17–06

Karel

Rohan

Záježova

LeM

SVK17–07

Milan

Lalík

Banská Bystrica

LeM

SVK17–08

Miroslav

Poliačik

Sliač

LeM

SVK17–09

Marek

Sedliak

Banská Bystrica

LeM

SVK19–01

Ferdinand

Filický

Košice

LoM

SVK19–02

Artúr

Šebek

Beniakovce

LoM

SVK19–03

Ing.

Zoltán

Lukáč

Košice

LeM

SVK19–04

Peter

Lukáč

Košice

LeM

SVK19–05

Petr

Gaja

Košice

LoM

SVK21–08

MUDr.

Stanislav

Tomčo

Danišovce

LeM

SVK21–09

Stanislav

Tomčo

Danišovce

LeM

SVK21–10

Juraj

Bartek

Smižany

LeM

SVK21–11

Valter

Bodó

Smižany

LeM

SVK21–12

Ing.

Jozef

Čaja

Sp.Nová Ves

LeM

SVK21–14

Sebastian

Pitoňák

Smižany

LeM

SVK22–01

Marcel

Bučko

Krakovany

LeM

SVK22–08

Miloš

Kromholc

Piešťany

LeM

SVK22–16

Ladislav

Sedláček

Vrbové

LeM

SVK22–20

Miloš

Hudcovič

Piešťany

LeM

SVK22–24

Ing.

Tomáš

Sedláček

Vrbové

LeM

SVK22–30

Erich

Bučko

Piešťany

LeM

SVK22–31

Marcel

Bučko Ml.

Krakovany

LeM

SVK22–32

Tomáš

Bučko

Krakovany

LeM

SVK22–33

Tomáš

Hudcovič

Piešťany

LeM

SVK22–34

Patrik

Hudcovič

Piešťany

LeM

SVK23–01

Oldrich

Vitásek

Holíč

LeM

SVK23–05

Mgr.

Milan

Kováč

Holíč

LeM

SVK23–24

Ľuboš

Bílý

Holíč

LeM

SVK23–26

Dominik

Obrtlík

Holíč

LeM

SVK23–27

Matej

Hrica

Petrová Ves

LeM

SVK24–01

Ľubomír

Lošonský

Žilina

LeM

SVK24–02

Ing.

Peter

Kačala

Žilina

LoM

SVK24–03

Ing.

Jozef

Maťaťa

Žilina

LeM

SVK24–05

Pavol

Kysela

Žilina

LeM

SVK24–06

Ing.

Bohumil

Belan

Brodno

LeM

SVK24–07

Ing.

Gabriel

Karaba

Martin

LeM

SVK24–08

Pavol

Beňadik

Žilina

LeM

SVK24–09

Ladislav

Stroka

Žilina

LeM

SVK24–18

Ing.

Jaromír

Moškoř

Žilina

LeM

SVK24–20

Ing.

Ivan

Ponec

Žilina

LeM

SVK24–21

Ing.

Marián

Popluhár

Žilina

LeM

SVK24–22

Adam

Ovečka

Divina

LeM

SVK24–23

Martin

Ščepko

Žilina

LeM

SVK24–24

Ronald

Bašťovanaský

Žilina

LeM

SVK24–26

Ján

Kováčik

Žilina

LeM

SVK24–27

Ing.

Igor

Klesniak

Žilina

LeM

SVK24–28

Jozef

Popradi

Žilina

LeM

SVK24–29

Miroslav

Čuraj

Divina

LeM

SVK24–30

Michal

Maťaťa

Žilina

LeM

SVK24–32

Jiří

Večeřa

Kysucké Nové Mesto

LeM

SVK24–33

Ján

Búšfy

Súľov

LeM

SVK24–34

Ing.

Miroslav

Šíma

Žilina

LeM

SVK24–35

Milan

Večeřa

Kysucké Nové Mesto

LeM

SVK24–36

Matej

Baláž

Žilina

LeM

SVK24–37

Štefan

Valica

Strečno

LeM

SVK24–39

Ing.

Patrik

Heinrich

Žilina

LeM

SVK25–01

František

Valent

Kľačany

LeM

SVK25–02

Ivan

Tuska

Hlohovec

LeM

SVK25–03

Ludovít

Košťál

Nitra

LeM

SVK25–04

Jiří

Fojtášek

Šulekovo

LeM

SVK25–05

Róbert

Moravčík

Hlohovec

LeM

SVK27–01

Peter

Ďuriš

Madunice

LeM

SVK27–02

Adam

Ďuriš

Madunice

LeM

SVK27–03

Peter

Mayer

Špačince

LeM

SVK27–05

Martin

Lovinger

Sučany

LeM

SVK27–09

Luboš

Balát

Senec

LeM

SVK27–10

Bc

Bohumil

Belák

Rudina

LeM

SVK27–11

Timotej

Herceg

Ratkovce

LeM

SVK30–01

Zdenek

Kinčok

Velké Kozmalovce

LoM

SVK30–02

Michal

Kinčok

Tlmače

LoM

SVK30–03

Ing

Ivan

Herc

Velké Kozmalovce

LoM

SVK30–04

Jozef

Navratil

Pardubice

LoM

SVK30–05

Peter

Trnkus

Velké Kozmalovce

LoM

SVK30–06

Ján

Trnkus

Velké Kozmalovce

LoM

SVK30–08

Andrej

Ďurda

Bratislava

LoM

SVK32–01

Malin

Karslen

Vestby, Norsko

AuM

SVK32–02

Francesco

Martini

Monaco, Monako

AuM

SVK32–03

Martin

Hudy

Trencin

AuM

SVK32–04

Juraj

Hudy

Trencin

AuM

SVK32–05

Giuseppe

Liguori

Milano

AuM

SVK32–06

Andrea

Valerio

Lezzeno ,Italy

AuM

SVK32–07

Roberto

Fabiano

Arona

AuM

SVK32–08

Gabriel

Mészáros

Trenčín

AuM

SVK32–09

Boyd

Chwartacki

Ehningen , DE

AuM

SVK32–10

Selva

Andrea

Republica di San Marino

AuM

SVK32–11

Giorgio

Favaretto

Busto Arsizio – Va

AuM

SVK32–12

Berlincioni

Matteo

Montelupo F.no (FI)

AuM

SVK32–13

Solca

Valerio

Ligornetto,Switzerland

AuM

SVK32–14

Mino

Luca

Varese,Italy

AuM

SVK32–15

Svorad

Sýkorčin

Trenčín

LoM

SVK39–01

Mgr.

Dušan

Mihalides

Šivetice

LeM

SVK39–02

Ing.

Dušan

Mihalides

PhD.

Šivetice

LeM

SVK39–03

Jozef

Lopušek

Revúcka Lehota

LeM

SVK41–01

Michal

Čekan

Veselé

LeM

SVK42–67

Miroslav

Barčík

Dubnica N.V.

LeM

SVK42–70

Roman

Holba

Ilava

LeM

SVK42–72

Pavel

Križan

Nová Dubnica

ŽeM

SVK42–75

Ing.

Ľubomír

Tomík

Dubnica N.V.

LeM

SVK42–77

Martin

Košút

Dubnica N.V.

LeM

SVK42–78

Anna

Šilarová

Nová Dubnica

RaM

SVK42–79

Jozef

Barčík

Dubnica N.V.

LeM

SVK42–80

Vladimír

Matocha Ml.

Dubnica N.V.

RaM

SVK42–82

Miloš

Václav

Dubnica N.V.

LeM

SVK42–83

Roland

Rendek

Dubnica N.V.

LeM

SVK42–84

Ľubomír

Gombar

Dubnica N.V.

LeM

SVK42–85

Ing.

Peter

Poševka

Trenčianska Teplá

LeM

SVK42–87

Marko

Gaľa

Čierny Brod

LeM

SVK42–88

Pavol

Gabriš

Trenčín

LeM

SVK42–93

Mária

Konečná

Dubnica N.V.

LeM

SVK42–89

Miroslav

Košút

Dubnica N.V.

LeM

SVK42–90

Marek

Kováč

Dubnica N.V.

LeM

SVK42–91

Peter

Kováč

Dubnica N.V.

LeM

SVK42–9×

Viola

Trokanová

Nová Dubnica

RaM

SVK42–94

Daniel

Dian

Dubnica N.V.

LeM

SVK42–95

Jozef

Boko

Dubnica N.V.

LeM

SVK42–96

Marián

Černej

Ilava

LeM

SVK42–97

Ing.

Luboš

Straka

Dubnica N.V.

LeM

SVK42–98

Ing.

Radoslav

Závodský

Nová Dubnica

LeM

SVK42–101

Rastislav

Darovník

Dubnica N.V.

LeM

SVK42–102

Ing.

Juraj

Andel

Nová Dubnica

LeM

SVK42–104

Štefan

Mokráň

Bratislava

RaM

SVK42–106

Ing.

Ľubomír

Sládek

Bratislava

LeM

SVK42–109

Ing.

Kristína

Bohušova

Trenčín

LeM

SVK42–110

Slavomír

Dudáš

Nová Dubnica

LeM

SVK42–111

Jakub

Dudáš

Nová Dubnica

LeM

SVK42–112

Dušan

Bohdal

Púchov

LeM

SVK42–114

Ing.

Pavol

Kriška

PhD.

Trenčianska Teplá

LeM

SVK42–115

Ing.

Peter

Kutej

Dubnica N.V.

LeM

SVK42–119

Daniel

Závodský

Nová Dubnica

LeM

SVK42–120

MUDr.

Vladimír

Kopecký

Pruské

LeM

SVK42–124

Pavol

Tomík

Dubnica Nad Váhom

LeM

SVK42–125

Alexandra

Lilgová

Martin

LeM

SVK42–128

Lucia

Tomíková

Dubnica Nad Váhom

LeM

SVK42–129

Ing.

Juraj

Tkáč

Žilina

LeM

SVK43–04

Peter

Antoš

Stropkov

LeM

SVK43–11

Ing.

Vladimír

Vašuta

Košice

LeM

SVK43–54

Jaroslav

Kochan

Stropkov

LeM

SVK43–85

Ing.

Alexander

Ember

Hôrka Pri Poprade

LeM

SVK43–194

Martin

Paňko

Stropkov

LeM

SVK43–211

Damian

Rusnák

Stropkov

LeM

SVK43–218

Matúš

Prusák

Stropkov

LeM

SVK43–219

Kristián

Pencák

Stropkov

LeM

SVK43–220

Adam

Hmurčík

Stropkov

LeM

SVK43–221

Timotej

Paňko

Stropkov

LeM

SVK43–224

Viktoria

Prochynová

Stropkov

LeM

SVK44–01

Rudolf

Masný

Záhorská Ves

LeM

SVK44–02

Ing

František

Ruisl

Bratislava

LeM

SVK44–03

Milan

Janek

Jasenové

LeM

SVK44–04

Arthur

Frenslich

Stixneusiedl

LeM

SVK44–05

Igor

Tomášek

Bratislava

LeM

SVK44–09

Martin

Valášek

Turany

LeM

SVK44–10

Ing

Luděk

Navarčík

Bratislava

LeM

SVK49–02

Ing.

Vladimír

Cilli

Košice

LeM

SVK49–06

Belo

Semsey

Košice

LeM

SVK49–09

Ing.

Ladislav

Virág

Košice

LeM

SVK49–28

Tibor

Šterbák

Košice

LeM

SVK49–32

Ing.

Dušan

Galgon

Košice

LeM

SVK49–37

JUDr.

Marian

Staško

Košice

LeM

SVK49–44

Ing.

Milan

Boža

Košice

LeM

SVK49–46

Rudolf

Sándor

Košice

LeM

SVK49–47

Bystrík

Dolník

Košice

LeM

SVK49–48

Ing.

Bystrík

Dolník

Košice

LeM

SVK51–02

Tomáš

Szépe

Komárno

AuM

SVK51–03

Zoltan

Bujna

Komárno

LoM

SVK51–05

Peter

Pócs

Komárno

LeM

SVK51–09

Ján

Králik

Komárno

LeM

SVK51–11

Ing

Tibor

Szarka

Komárno

LeM

SVK51–13

Mudr

Zoltan

Benyo

Komárno

LeM

SVK51–14

Ján

Beke

Zlatná Na Ostrove

LeM

SVK51–15

Kornel

Nemeth

Komárno

LeM

SVK53–09

Marek

Baláž

Kopčany

LeM

SVK53–10

Ing.

Radovan

Staňka

Holíč

LeM

SVK53–11

Štefan

Vašíček

Senica

LeM

SVK53–13

Peter

Jahelka

Holíč

LeM

SVK53–14

Dušan

Kudláč

Skalica

LeM

SVK53–15

Ferdinand

Kubinský

Kátov

LeM

SVK53–16

Vladimír

Sovič

Skalica

LeM

SVK53–17

Vladimír

Palkovič

Holíč

LeM

SVK53–18

Igor

Karnoš

Holíč

LeM

SVK53–19

Martin

Karnoš

Holíč

LeM

SVK57–01

Jozef

Jankovič

Likavka

LoM

SVK57–03

Ing.

Veronika

Harrison

Likavka

LoM

SVK57–04

Vladimír

Vyšný

Ružomberok

LoM

SVK57–06

Andrej

Frkaň

Ružomberok

LoM

SVK57–07

Peter

Frkaň

Ružomberok

LoM

SVK57–08

Miloš

Gežo

Piešt

LoM

SVK57–10

Karol

Koššuth

Ružomberok

LoM

SVK58–01

Milan

Minárik

Prešov

LeM

SVK58–08

Ing.

Martin

Gecík

Prešov

LeM

SVK58–55

Mária

Mináriková

Prešov

LeM

SVK58–40

Miroslav

Dorko

Prešov

LeM

SVK58–50

Martin

Fedor

Prešov

LeM

SVK58–48

Mária

Semanová

Sedlice

LeM

SVK58–58

Zuzana

Semanová

Sedlice

LeM

SVK58–57

Daniel

Dorko

Prešov

LeM

SVK58–61

Dušan

Minárik

Prešov

LeM

SVK58–64

Viliam

Gecík

Prešov

LeM

SVK58–70

Alexandra

Senderáková

Sedlice

LeM

SVK58–71

Adrian

Senderák

Sedlice

LeM

SVK58–73

Slavomír

Michaľov

Nemcovce

LeM

SVK58–74

Matúš

Haraus

Ľubovec

LeM

SVK59–01

Ing.

Alojz

Pajdlhauser

Tvrdošovce

LeM

SVK59–06

Judita

Pajdlhauserová

Tvrdošovce

LeM

SVK60–07

Ing.

Richard

Kuracina

PhD.

Sereď

LoM

SVK60–08

Milan

Nagy

Bratislava

LoM

SVK60–09

Eva

Hirlenderová

Bratislava

LoM

SVK60–10

Štefan

Ábel

Bratislava

LoM

SVK60–11

Ivan

Požgay

Bratislava

LoM

SVK60–13

Ing.

Milan

Kuliffay

Stupava

LoM

SVK60–14

Ivan

Demeter

Bratislava

LoM

SVK61–02

Pavol

Klimčík

Komárno

ŽeM

SVK61–03

Pavol

Klimčík Ml.

Komárno

ŽeM

SVK63–03

Dana

Domoková

Lučenec

LeM

SVK63–05

Ing.

Ľudovít

Bútor

Lučenec

LeM

SVK64–06

Roman

Jakubik

Bratislava

LeM

SVK64–07

Ľubomír

Kolárik

Bratislava

LeM

SVK64–12

Andrej

Molčányi

Bratislava

LeM

SVK64–13

Michal

Revo

Bratislva

LeM

SVK64–14

Jozef

Sklenár

Bratislava

LeM

SVK64–16

Michal

Stanček

Bratislava

LeM

SVK64–18

Marián

Záhumenský

Bratislava

LeM

SVK64–28

Milan

Koutník

Bratislava

LeM

SVK64–31

Vítězslav

Vespalec

Bratislava

LeM

SVK64–32

Ivan

Gálik

Bratislava

LeM

SVK64–33

Peter

Guba

Bratislava

LeM

SVK64–34

Matej

Smyčka

Bratislava

LeM

SVK64–37

Marek

Grešo

Bratislava

LeM

SVK64–38

Michal

Raška

Bratislava

LeM

SVK64–39

Ivan

Beleš

Stupava

LeM

SVK64–40

Róbert

Vereš

Bratislava

LeM

SVK64–41

Matúš

Hrtan

Bratislava

LeM

SVK64–44

Ján

Klačko

Bratislava

LeM

SVK64–45

Zdeno

Piala

Bratislava

LeM

SVK64–46

Boris

Plevza

Bratislava

LeM

SVK71–03

Mgr.

Janka

Kajanová

Partizánske

RaM

SVK71–06

Zuzana

Galovičová

Partizánske

RaM

SVK71–07

Milan

Javořík St.

Partizánske

RaM

SVK71–15

Ing.

Ľudovít

Baranček

Partizánske

RaM

SVK71–19

Norbert

Žemla

Partizánske

RaM

SVK71–21

Veronika

Mitašová

Malé Kršteňany

RaM

SVK71–26

Klaudia

Urbanová

Partizánske

RaM

SVK71–28

Júlia

Cibulková

Partizánske

RaM

SVK72–04

Ing.

Ivan

Kulich

Lučenec

LeM

SVK72–11

Róbert

Reiter

Lučenec

LeM

SVK72–17

Mgr.

Ľuboš

Dianiška

Lučenec

LeM

SVK72–20

Roman

Čonka

Lučenec

LeM

SVK72–22

Ing.

Peter

Bednár

Lučenec

LeM

SVK72–27

Milan

Kasáč Ml.

Lučenec

LeM

SVK72–33

Zdenko

Mázor

Lučenec

LeM

SVK72–36

Eduard

Višniar

Podkriváň

LeM

SVK72–38

Matej

Mázor

Lučenec

LeM

SVK72–39

RnDr

Pavol

Salai

Lučenec

LeM

SVK74–01

Bc

Ján

Mečiar

Prievidza

RaM

SVK74–14

Dušan

Mečiar

Nitrianske Rudno

RaM

SVK74–18

Miloš

Vida

Prievidza

RaM

SVK74–66

Andrea

Vidová

Poluvsie

RaM

SVK74–68

Simon

Bolfa

Prievidza

RaM

SVK74–70

Anna

Slivová

Prievidza

RaM

SVK74–71

Jakub

Kobetič

Prievidza

RaM

SVK74–72

Ema

Čižnárová

Prievidza

RaM

SVK74–73

Martin

Kadaši

Prievidza

RaM

SVK74–74

Veronika

Gombalová

Prievidza

RaM

SVK75–01

Ján

Dohorák

Topoľníky

LeM

SVK75–02

Robert

Fehér

Dunajská Streda

LeM

SVK75–11

Tomáš

Majchrovič

Dunajská Streda

LeM

SVK75–12

Barnabáš

Nagy

Dunajská Streda

LeM

SVK75–20

Ján

Baranovics

Dunajská Streda

LeM

SVK75–21

Marian

Brondoš

Dunajská Streda

LeM

SVK75–25

Michal

Kozáčik

Bratislava

LeM

SVK75–26

Mgr.

Milan

Pagáč

Lehnice

LeM

SVK76–04

Ing.

Pavol

Balint

Zemplínska Teplica

AuM

SVK76–06

Ing.

Igor

Krivek

Košice

AuM

SVK76–15

Peter

Tauber

Košice

AuM

SVK76–16

Štefan

Tauber

Košice

AuM

SVK76–17

Pavol

Tulipán

Košice

AuM

SVK76–18

Tomáš

Dankovčík

Košice

AuM

SVK76–20

Vítězslav

Olišár

Košice

AuM

SVK76–22

Marián

Varga

Nová Polhora

AuM

SVK76–25

Ján

Židov

Košice

AuM

SVK76–26

Adam

Urban

Spišská Nová Ves

AuM

SVK76–30

Filip

Pajkoš

Družstevná N.Hornádom

AuM

SVK78–01

František

Bachratý

Zeleneč

LeM

SVK78–02

Anna

Bachratá

Zeleneč

LeM

SVK78–03

Martin

Bachratý

Zeleneč

LeM

SVK86–03

Mgr

Juraj

Gnidiak

Námestovo

LeM

SVK88–10

Matej

Daňko

Byster

RaM

SVK88–11

Rudolf

Medvedcký

Košice

RaM

SVK88–12

Stanislav

Mikloš

Košice

RaM

SVK88–13

Ladislav

Horváth

Košice

RaM

SVK88–14

Martin

Šanta

Košice

RaM

SVK88–15

Štefan

Balog

Košice

RaM

SVK88–16

Anton

Stanický

Nižný Klatov

RaM

SVK88–17

Peter

Leitner

Košice

RaM

SVK88–18

Martin

Kuchta

Košice

RaM

SVK88–19

Ladislav

Jano

Lastovce

RaM

SVK88–20

Karol

Zubák

Košice

RaM

SVK88–22

Štefan

Novák

Košice

RaM

SVK88–23

Július

Konkoly

Komárovce

RaM

SVK88–24

Ľubomír

Novák

Košice

RaM

SVK88–25

Jozef

Bari

Košice

RaM

SVK88–26

Dominik

Bari

Košice

RaM

SVK88–27

Emil

Baran

Košice

RaM

SVK88–34

Zuzana

Ondrušová

Košice

RaM

SVK88–35

David

Szabó

Košice

RaM

SVK88–36

Mikuláš

Szabó

Košice

RaM

SVK88–37

Tomáš

Klein

Spišská Nová Ves

RaM

SVK88–50

Peter

Wágner

Pezinok

RaM

SVK88–51

Peter

Wágner Ml.

Pezinok

RaM

SVK88–52

Tomáš

Wágner

Pezinok

RaM

SVK88–53

Stanislav

Pém

Pezinok

RaM

SVK88–54

Štefan

Račko

Rožňava

RaM

SVK88–55

Barbora

Němcová

Košice

LoM

SVK88–56

Monika

Randová

Žilina

LoM

SVK88–57

Vladimír

Randa

Žilina

LoM

SVK88–58

Oľga

Randová

Žilina

LoM

SVK88–59

Emil

Šteicl

Košice

LeM

SVK88–60

Ladislav

Bálint

Košice

LeM

SVK88–61

Boleslav

Večera

Košice

LeM

SVK88–62

Ján

Simko

Košice

LeM

SVK88–63

František

Rusko

Košice

LeM

SVK88–64

Jozef

Palenčár

Košice

LeM

SVK88–65

Gabriel

Maurer

Košice

LeM

SVK88–66

Alexander

Ivanov

Košice

LeM

SVK88–67

Eva

Bálintová

Spišská Nová Ves

LeM

SVK88–68

Mária

Gazsová

Košice

LeM

SVK88–69

Richard

Baran

Košice

LeM

SVK88–70

Kristián

Čerei

Košice

LeM

SVK88–71

Kornélia

Čereiová

Košice

LeM

SVK88–72

Adriana

Baranová

Košice

LeM

SVK88–73

Radek

Nemec

Košice

LeM

SVK88–74

Sebastian

Simko

Košice

LeM

SVK88–75

Maximilian

Simko

Košice

LeM

SVK88–76

Mário

Galbavý

Žilina

LeM

SVK88–77

Rudolf

Žikla

Košice

LeM

SVK88–78

Katarína

Andogová

Brzotín

LeM

SVK88–79

Roman

Andoga

Brzotín

LeM

SVK88–80

Dominika

Gločeková

Brzotín

LeM

SVK88–81

Rastislav

Mariňák

Brzotín

LeM

SVK88–82

František

Andraščík

Rožňava

LeM

SVK89–01

Anton

Rusňák

Revúca

AuM

SVK89–02

Richard

Oswald

Revúca

AuM

SVK89–03

Marek

Dorčák

Revúca

AuM

SVK89–04

Anton

Rusňák Ml.

Revúca

AuM

SVK89–05

Patrik

Fulerčík

Revúca

AuM

SVK89–06

Marek

Dorčák

Revúca

AuM

SVK89–07

Adam

Bryndza

Revúca

AuM

SVK89–08

David

Bráz

Revúca

AuM

SVK89–09

Martin

Zeman

Revúca

AuM

SVK90–01

Ivan

Kalčevský

Banská Bystrica

AuM

SVK90–02

Miroslav

Škorupa

Banská Bystrica

AuM

SVK90–04

Milan

Ježík

Banská Bystrica

LoM

SVK90–05

Bohuš

Ježík

Banská Bystrica

LoM

SVK90–09

Matúš

Maloveský

Slovebská Lupča

AuM

SVK90–10

Jakub

Žabka

Banská Bystrica

AuM

SVK90–11

Lucia

Škorupová

Banská Bystrica

AuM

SVK90–12

Alex

Žabka

Banská Bystrica

AuM

SVK90–13

Lenka

Kalčevská

Banská Bystrica

AuM

SVK90–14

Patrik

Genči

Banská Bystrica

AuM

SVK90–15

Jakub

Kvasna

Banská Bystrica

AuM

SVK90–16

Magdaléna

Belanová

Banská Bystrica

AuM

SVK90–17

Adam

Belan

Banská Bystrica

AuM

SVK90–18

Tomáš

Lupták

Dolná Súča

AuM

SVK90–19

Igor

Lupták

Dolná Súča

AuM

SVK91–01

Ing.

Jozef

Miškolci

Martin

AuM

SVK91–02

Ing.

Igor

Bukový

Martin

AuM

SVK91–03

Branisla

Blahušiak

Martin

AuM

SVK91–04

Lubomír

Kameništiak

Martin

AuM

SVK91–05

Miroslav

Škrabák

Martin

AuM

SVK91–06

Jozef

Ruják

Martin

AuM

SVK91–07

Milan

Šarlina

Martin

AuM

SVK91–08

Michal

Miškolci

Martin

AuM

SVK91–09

Patrick

Larsen

Martin

AuM

SVK91–10

Tomáš

Škrabák

Martin

AuM

SVK91–11

Timotej

Hlavatý

Martin

AuM

SVK91–12

Marek

Sľúčik

Martin

AuM

SVK91–13

Jakub

Bašňák

Martin

AuM

SVK91–14

Matej

Michalko

Martin

AuM

SVK91–15

Diana

Gaálová

Banská Bystrica

AuM

SVK92–01

Roman

Pavlus

Dubnica Nad Váhom

AuM

SVK92–02

Dušan

Brokeš

Dubnica Nad Váhom

AuM

SVK92–03

Jozef

Dvorščík

Ladce

AuM

SVK92–04

Štefan

Lutka

Prievidza

AuM

SVK92–05

Adam

Lutka

Prievidza

AuM

SVK92–06

Dušan

Smolka

Trenčianske Teplice

AuM

SVK92–08

Miloš

Šašinka

Dubnica Nad Váhom

AuM

SVK92–09

René

Bero

Dubnica Nad Váhom

AuM

SVK92–10

Ivan

Viskup

Považská Bystrica

AuM

SVK92–11

Vladimír

Viskup

Považská Bystrica

AuM

SVK92–12

Andrej

Cifra

Trenčianske Teplice

AuM

SVK93–01

Ing.

Dušan

Weiss

Liptovský Hrádok

LeM

SVK93–02

Vladimír

Rúčka

Liptovský Mikuláš

LeM

SVK93–04

Jarolím

Papaj

Dovalovo

LeM

SVK94–03

Michal

Valjent

Bánovce Nad Bebr.

LeM

SVK94–05

František

Kunkel

Bánovce Nad Bebr.

LeM

SKK94–02

Kristína

Bernátová

Uhrovec

LeM

SVK94–06

Ivana

Bernátová

Uhrovec

LeM

SVK94–10

František

Kunkel

Bánovce Nad Bebr.

LeM

SVK94–13

Šimon

Beznák

Bánovce Nad Bebr.

LeM

SVK94–14

Tomáš

Beznák

Bánovce Nad Bebr.

LeM

SVK95–01

Jozef

Bajzík

Nová Dubnica

RaM

SVK95–02

Peter

Buraj

Nová Dubnica

RaM

SVK95–04

Miriam

Burajová

Nová Dubnica

RaM

SVK95–05

Katarína

Filimpocherová

Trenčín

RaM

SVK95–06

Boris

Cesnek

Trenčianska Turná

RaM

SVK95–07

Maroš

Černý

Dubnica N.Váhom

RaM

SVK95–08

Marek

Duraj

Dubnica N.Váhom

RaM

SVK95–09

Peter

Filimpocher

Trenčín

RaM

SVK95–12

Michal

Žitňan

Trenčianska Teplá

RaM

SVK95–13

Ladislav

Bohunický

Dubnica N.Váhom

RaM

SVK95–14

Gabriela

Filimpocherová

Trenčín

RaM

SVK95–15

Jaroslav

Baur

Dubnica N.Váhom

RaM

SVK95–16

Ján

Bezdeda

Dubnica N.Váhom

RaM

SVK95–17

Ondrej

Strapina

Valasské Klobouky

RaM

SVK95–18

Drahomír

Jarábek

Nová Dubnica

RaM

SVK95–20

Adam

Greš

Zlín

RaM

SVK95–21

Miloš

Hudeček

Dubnica N.Váhom

RaM

SVK95–22

Peter

Matúška

Dubnica N.Váhom

RaM

SVK95–23

Milan

Jelínek

Trenčín

RaM

SVK95–24

Lubomír

Baur

Dubnica N.Váhom

RaM

SVK95–25

Adam

Jurčík

Dubnica N.Váhom

RaM

SVK95–27

Miroslav

Martiška

Trenčín

RaM

SVK95–28

Štefan

Buraj

Nová Dubnica

RaM

SVK95–30

Luboš

Matúška

Dubnica N.Váhom

RaM

SVK95–31

Michal

Matúška

Dubnica N.Váhom

RaM

SVK95–32

Michaela

Obetková

Trenčín

RaM

SVK95–33

Eva

Matúšková

Dubnica N.Váhom

RaM

SVK95–34

Miroslav

Meliš

Dubnica N.Váhom

RaM

SVK95–35

Pavol

Vlkolenský

Dubnica N.Váhom

RaM

SVK95–36

Michal

Žitňan Ml.

Trenčianska Teplá

RaM

SVK95–37

Marian

Greš

Zlín

RaM

SVK95–38

Anna

Burajová

Nová Dubnica

RaM

SVK96–07

Oliver

Havránek

Bratislava

AuM

SVK96–08

Tomáš

Langerman

Jarovce

AuM

SVK96–09

Pavol

Javorčík

Bratislava

AuM

SVK99–01

Ing.

Peter

Jurkovič

Malacky

LeM

SVK99–02

Ing.

Juraj

Jurkovič

Malacky

LeM

SVK99–03

Peter

Jurkovič

Malacky

LeM

SVK99–04

Ing.

Ján

Žáček

Malacky

LeM

SVK99–05

Patrik

Michalovič

Gajary

LeM

SVK99–06

Eduard

Bartal

Moravský Svätý Ján

LeM

SVK99–07

Timotej

Opatovský

Malacky

LeM

SVK99–08

Dušan

Kosinoha

Kostolište

LeM

SVK99–09

Ing.

Dávid

Ofčarovič

Malacky

LeM

SVK99–10

Ing.

Miroslav

Rišo

Malacky

LeM

SVK99–11

Miroslav

Belanský

Malacky

LeM

SVK99–12

Miroslav

Fiala

Malacky

LeM

SVK100–01

Ing.

Július

Kákoš

Trenčín

LeM

SVK100–04

Miloslav

Malát

Trenčín

LeM

SVK100–07

Ing.

Peter

Malák

Trenčín

LeM

SVK100–09

Ludovít

Volník

Skala N / Váhom

LeM

SVK100–11

Ing.

Jozef

Robota

Trenčín

LeM

SVK100–12

Adam

Malák

Trenčín

LeM

SVK100–17

Jaroslav

Matejček

Trenčín

LeM

SVK100–20

Matúš

Dobiáš

Trenčín

LeM

SVK100–36

Ján

Bukoven

Nové Mesto N/V

LeM

SVK103–01

Ing.

Ladislav

Zsalkovics

Dolné Saliby

LoM

SVK103–02

Marián

Beke

Čierny Brod

LoM

SVK103–05

Peter

Beke

Mostová

LoM

SVK103–06

Renáta

Bekeová

Mostová

LoM

SVK103–07

Ákos

Beke

Mostová

LoM

SVK103–08

Ferdinand

Tóth

Mostová

LoM

SVK103–09

Miroslav

Gažo

Horné Saliby

LoM

SVK103–10

Zlatica

Gažová

Horné Saliby

LoM

SVK103–12

Jozef

Ďurda

Bratislava

LoM

SVK104–01

Peter

Kačmarik

Prešov

LeM

SVK104–02

Marian

Roháľ

Prešov

LeM

SVK104–03

Ing.

Ondrej

Styk

Prešov

LeM

SVK104–05

Ing.

Róbert

Benetin

Prešov

LeM

SVK104–09

Ing.

Fedor

Nanínec

Prešov

LeM

SVK105–01

Ivan

Michalek

Zvolen

LeM

SVK105–02

Vladimír

Stadtrucker

Zvolen

LeM

SVK105–03

Ivan

Šramko

Zvolen

LeM

SVK105–04

Miloš

Žabka

Žiar Nad Hronom

LeM

SVK105–05

Peter

Krivošík

Zvolen

LeM

SVK107–04

Ján

Gabauer

Liptovský Hrádok

LeM

SVK107–05

Ing.

Oto

Ďurčovič

Zvolen

LeM

SVK107–06

Ing.

Vladimír

Rengevič

Liptovský Mikuláš

LeM

SVK107–08

Martin

Schmidt

Zvolen

LeM

SVK107–09

Ing.

Vladimír

Popardovský

Liptovský Mikuláš

LeM

SVK107–10

Richard

Vlha

Liptovský Mikuláš

LeM

SVK107–11

Ing.

Robert

Rovňan

Zvolenská Slatina

LeM

SVK107–12

Igor

Labuzík

Liptovský Mikuláš

LeM

SVK107–13

Július

Valaštiak

Liptovský Mikuláš

LeM

SVK107–14

Ing.

Milan

Ondrejka

Liptovské Sliače

LeM

SVK107–17

Marek

Procházka

Liptovský Mikuláš

LeM

SVK107–19

Tomáš

Sásik

Banská Bystrica

LeM

SVK107–21

Zdeněk

Kučera

Liptovský Hrádok

LeM

SVK107–22

Roman

Labuzík

Liptovský Mikuláš

LeM

SVK107–23

Ing.

Mojmír

Šnajdárek

Liptovský Mikuláš

LeM

SVK107–24

Martin

Popardovský

Liptovský Mikuláš

LeM

SVK107–25

Michal

Hrnčiar

Ľubela

LeM

SVK107–29

Marek

Tadial

Liptovský Mikuláš

LeM

SVK107–30

Vladimír

Rengevič Ml.

Liptovský Mikuláš

LeM

SVK107–32

Ivan

Jankovič

Liptovský Mikuláš

LeM

SVK107–34

Igor

Petráš

Liptovský Mikuláš

LeM

SVK107–35

Daniel

Finďo

Banská Bystrica

LeM

SVK108–01

Ing

Milan

Rybanský

Kanianka

LoM

SVK108–04

Karol

Plecheis

Bojnice

LoM

SVK108–07

Peter

Kozák

Prievidza

LoM

SVK108–12

Štefan

Adámik

Prievidza

LoM

SVK108–13

Miro

Tušiak

Handlová

LoM

SVK108–33

Nina

Zemančíková

Nová Dedina

LoM

SVK108–34

Marek

Zemančík

Nová Dedina

LoM

SVK108–35

Barbora

Vazanová

Prievidza

LoM

SVK108–36

Daniela

Vazanová

Prievidza

LoM

SVK117–05

Ing

Attila

Csontos

Košice

LeM

SVK117–06

Štefan

Csontos

Košice

LeM

SVK117–09

Arpád

Csontos

Humenné

LeM

SVK117–14

Ján

Gašpar

Košice

LeM

SVK117–15

Jakub

Gašpar

Košice

LeM

SVK117–16

Samuel

Gašpar

Košice

LeM

SVK117–17

Patrik

Dolobáč

Humenné

LeM

SVK117–18

Kristián

Kokuľa

Humenné

LeM

SVK117–19

Daniel

Sivák

Humenné

LeM

SVK117–20

Ľubomír

Sivák

Udavské

LeM

SVK117–21

Daniel

Tolín

Humenné

LeM

SVK117–26

Ing

Soňa

Gašparová

Košice

LeM

SVK117–30

Denis

Tolín

Humenné

LeM

SVK117–31

Karolína

Kotuľáková

Humenné

LeM

SVK117–34

Oliver

Überllauer

Humenné

LeM

SVK117–35

Mária

Siváková

Humenné

LeM

SVK117–36

Natália

Sivákova

Humenné

LeM

SVK117–37

Natália

Stanková

Humenné

LeM

SVK117–38

Richard

Klanica

Humenné

LeM

SVK117–40

Viliam

Dolobáč

Humenné

LeM

SVK117–41

Richard

Čisľák

Humenné

LeM

SVK117–42

Jakub Noel

Orendáč

Kamenica N.Cirochou

LeM

SVK117–43

Michaela

Stanková

Humenné

LeM

SVK121–01

Ing.

Ján

Sabo

Štefanova

LeM

SVK121–02

Ing.

Jozef

Sedlár

Bratislava

LeM

SVK121–05

František

Swiety

Šaľa

LeM

SVK121–06

Ing.

Karol

Vinš

Bratislava

LeM

SVK121–11

Bc.

Peter

Čamaj

Banská Bystrica

LeM

SVK121–12

Samuel

Potančok

Banská Bystrica

LeM

SVK121–13

Marián

Koza

Banská Bystrica

LeM

SVK121–15

Miroslav

Oravec

Banská Bystrica

LeM

SVK121–16

Ľudovit

Pec

Močenok

LeM

SVK122–08

Samuel

Zachara

Trenčianska Turná

LeM

SVK122–09

Milan

Rástočný

Trenčianska Turná

LeM

SVK122–10

Ing.

Ľuboslav

Habdák

Trenčín

LeM

SVK122–11

Marek

Ježík

Trenčianska Turná

LeM

SVK122–12

Miroslav

Vajzer

Trenčín

LeM

SVK122–28

Patrik

Klobušický

Trenčianska Turná

LeM

SVK122–30

Miroslav

Klobušický

Trenčianska Turná

LeM

SVK122–31

Jozef

Petrikovič

Trenčín

LeM

SVK122–32

Gabriel

Hudák

Prešov

LeM

SVK122–33

Jaroslav

Sedláček

Trenčín

LeM

SVK122–34

Ján

Živčic

Trenčín

LeM

SVK122–35

Daniel

Špánik

Trenčín

LeM

SVK122–36

Gabriel

Gachall

Trenčín

LeM

SVK122–37

Patrik

Raninec

Trenčianská Turná

LeM

SVK122–38

Peter

Vašek;

Trenčianská Turná

LeM

SVK122–39

Jakub

Vavruš

Trenčianská Turná

LeM

SVK122–40

Tomáš

Straka

Trenčianske Stankovce

LeM

SVK122–42

Adrian

Mikolášek

Trenčianska Turná

LeM

SVK122–45

Ján

Lupták

Trenčín – Zlatovce

LeM

SVK122–46

Simon

Straka

Trenčianske Stankovce

LeM

SVK122–50

Jozef

Hrušovský Ml.

Trenč. Stankovce

LeM

SVK122–51

Martin

Škripec

Trenčín

LeM

SVK122–52

Andrej

Kralčík

Trenčín

LeM

SVK122–56

Matej

Matúš

Trenčianska Turná

LeM

SVK124–03

Eduard

Metke

Svätý Jur

AuM

SVK124–18

Michal

Skubák

Bratislava

AuM

SVK128–03

Radoslav

Johan

Lubeník

AuM

SVK128–04

Vojtech

Kudlák

Revúca

AuM

SVK128–05

Mirolav

Bokor

Revúca

AuM

SVK128–06

Ladislav Ml.

Koterba

Revúca

AuM

SVK128–07

Timotej

Koterba

Revúca

AuM

SVK128–08

Ján

Oktábec

Domanín Čr

AuM

SVK128–16

Gustáv

Musl

Košice

AuM

SVK128–17

Radoslav Ml.

Johan

Lubeník

AuM

SVK128–30

Alexandra

Bokorová

Revúca

AuM

SVK128–31

Matej

Revesz

Revúca

AuM

SVK128–33

Matúš

Šafárik

Košice

AuM

SVK131–01

Ing.

Dušan

Zvalo

Šaľa

LoM

SVK131–04

Richard

Ostrožanský

Galanta

LoM

SVK131–08

Mgr.

Lenka

Zvalová

Šaľa

LoM

SVK132–10

Alfréd

Máté

Rimavská Sobota

LoM

SVK132–11

Albert

Máté

Rimavská Sobota

AuM

SVK132–16

Eugen

Potocký

Rimavská Sobota

LoM

SVK132–17

Bc

Csaba

Máté

Rimavská Sobota

AuM

SVK132–26

Samuel

Kováčik

Rimavská Sobota

LoM

SVK132–29

Michal

Juršík

Rimavská Sobota

LoM

SVK132–31

Bc

Ľuboš

Uhrin

Rimavská Sobota

LoM

SVK132–34

Helena

Kováčiková

Rimavská Sobota

LoM

SVK132–37

Emília

Csanková

Rimavská Sobota

LoM

SVK132–39

Kristóf

Máté

Rimavská Sobota

AuM

SVK132–40

Tereza

Juršíková

Rimavská Sobota

LoM

SVK132–41

MuDr.

Ivan

Juršík

Rimavská Sobota

LoM

SVK132–42

Peter

Kováč

Rimavská Sobota

LoM

SVK132–43

Dezider

Kováč

Rimavská Sobota

LoM

SVK132–44

Dezider

Kovács

Rimavská Sobota

LoM

SVK132–45

Ján

Molnár

Rimavská Sobota

LoM

SVK132–46

Zsofia

Máté

Rimavská Sobota

AuM

SVK132–47

Peter

Kováč

Rimavská Sobota

LoM

SVK132–48

Michal

Kalina

Rimavská Sobota

LoM

SVK132–49

Peter

Brindza

Ožďany

LoM

SVK132–50

Zoltán

Maté

Rimavská Sobota

LoM

SVK132–51

Gergely

Máté

Rimavská Sobota

LoM

SVK132–52

Pavel

Holík

Rimavská Sobota

LoM

SVK132–53

Peter

Kováč

Komárno

LoM

SVK134–01

Miloš

Švihran

Bratislava

AuM

SVK134–02

Ján

Benetin

Bratislava

AuM

SVK134–03

Ing

Marián

Dočkal

Bratislava

AuM

SVK134–04

Ľubomír

Novosedlik

Ivanka Pri Dunaji

AuM

SVK134–07

Thomas

Grainer

Wien

AuM

SVK134–08

Lucas

Grainer

Wien

AuM

SVK134–09

Matúš

Benetín

Bratislava

AuM

SVK141–02

Mgr.

Róbert

Braciník

Gbeľany

LeM

SVK141–03

Ing.

Matúš

Ivan

Piešťany

LeM

SVK141–04

Martin

Novotka

Bratislava 5

LeM

SVK141–05

Jakub

Bracinik

Gbeľany

LeM

SVK141–06

Jozef

Priečinský

Kotešová

LeM

SVK141–07

Peter

Kobida

Žilina

LeM

SVK142–01

Ing.

Daniel

Petrík

Trnava

LeM

SVK142–16

Peter

Turčan

Trnava

LeM

SVK142–22

Anton

Krajčovič

Častá

LeM

SVK142–27

Oto

Šátek

Tomášov

LeM

SVK142–29

Miloš

Supek

Trnava

LeM

SVK142–37

Ján

Janušík

Trnava

LeM

SVK143–03

Slavomír

Šotkovský

Čadca

LeM

SVK143–09

Lubor

Škorík

Čadca

LeM

SVK143–10

Viliam

Štrba

Čadca

LeM

SVK150–01

Ing.

Ivan

Bezak

Zabokreky Nad Nitrou

LeM

SVK150–02

Milan

Bezak

Zabokreky Nad Nitrou

LeM

SVK150–03

Roman

Ceresnik

Zabokreky Nad Nitrou

LeM

SVK154–02

Ing.

Milan

Mačinga

Košice

LeM

SVK154–06

Róbert

Bartók

Košice

LeM

SVK154–07

Ing.

Ernest

Karička

Košice

LeM

SVK154–08

Jaroslav

Vasiľ

Bidovce

LeM

SVK154–12

Peter

Mitrik

Košice-Poľov

LeM

SVK156–02

Oľga

Čimová

Marianka

LoM

SVK156–04

Matúš

Machata

Stupava

LoM

SVK156–06

Alexander

Čimo

Stupava

LoM

SVK156–07

Juraj

Karolus

Bratislava

LoM

SVK156–08

Ing.

Peter

Podhorný

Bratislava

LoM

SVK156–09

Richard

Jankela

Malinovo

LoM

SVK156–10

Juraj

Medveczky

Bratislava

LoM

SVK156–11

Tomáš

Medveczky

Bratislava

LoM

SVK156–12

Matej

Medveczky

Bratislava

LoM

SVK157–01

Roman

Čižnár

Prievidza

RaM

SVK157–02

Matej

Hagara

Nováky

RaM

SVK157–03

Ema

Čižnárová

Prievidza

RaM

SVK157–04

Roman

Čižnár

Prievidza

RaM

SVK157–05

Miroslav

Hagara

Nováky

RaM

SVK157–06

Radka

Hagarová

Nováky

RaM

SVK500

Zoran

Pelagic

Nitr. Rudno

RaM

SVK501

Moidrag

Pelagic

Nitr. Rudno

RaM

SVK502

Anton

Repa

Veľké Uherce

RaM

SVK505

PhDr.

Miroslav

Šulc

m.š.

Poprad

LeM

SVK506

Ing

Martin

Viner

Michalovce

LeM

SVK507

Ladislav

Leheň

Michalovce

LeM

SVK508

Ing.

Štefan

Puzder

Seňa

LeM

SVK509

Roman

Rychnavský

Košice

LeM

SVK511

Rastislav

Šúšor

Lučatín

LeM

SVK512

Ján

Ďurečka

Banská Bystrica

LeM

SVK513

Martin

Ohera

Bratislava

LeM

SVK514

Miroslav

Pitlanič

Stakčín

LeM

SVK515

Ing.

Vojtech

Ruisl

Nitra

LeM

SVK516

Mgr.

Štefan

Andoga

Brzotín

LeM

SVK517

Juraj

Paľko

Bratislava

LeM

SVK518

Ing.

Radovan

Mladšík

Žilina

LeM

SVK519

Michal

Hricinda

Humenné

RaM

SVK520

Ing.

Dušan

Michalides

PhD.

Šivetice

LeM

SVK522

Michal

Schreiner

Ivanka Pri Dunaji

LeM

SVK523

Dušan

Bilčík

Igram

LeM

SVK524

Gábor

Tóth

Rumince

LeM

SVK531

Ing.

Ľubomír

Szabados

Bratislava

LoM

SVK568

Ing.

Milan

Krchňavý

Žilina

LeM

SVK614

Ivan

Čaniga

Trenčín

RaM

SVK632

Martin

Beseda

Dobruška

RaM

SVK635

Miroslav

Knajbel

Veľké Uherce

RaM

SVK636

Pavol

Kyseľ

Starý Tekov

LeM